środa, 1 lutego 2012

Wszyscy mają paczkę, mam i ja !!!

Doczekałam się, bo ja strasznie niecierpliwa jestem hehe Biedna Agnieszka coś wie na ten temat :)
Najważniejsze jednak, że już mam i już się mogę cieszyć !!! No ale zanim ją dostałam w swoje ręce to Pan listonosz się spóźnił i wyszłam do pracy, niczego nieświadoma. Telefon z domu, że przyszła paczka i pięknie pachnie, tylko pogłębił moja ciekawość :D
Ale każdy dzień we pracy kiedyś się kończy i tak oto w moich rękach wylądowała taka oto paczuszka :
 Jestem strasznie ciekawa "Ostatniej podróży Valentiny" - słyszałam że jest naprawdę niezła ! "Lato nagich dziewcząt" miałam sobie kupić i jakoś mi z głowy wyleciało - także Agnieszko trafiłaś w 10tkę :) Romansiki też się przydadzą, na odstresowanie po pracy ;)
 Ale to nie koniec, bo w paczuszce oprócz całej masy herbatek, prześlicznych kolczyków :),  ręcznie robionych zakładek, znalazłam jeszcze mini albumik Nory Roberts !!!!!!!!! Wyobrażacie sobie?? Jak ty mnie dobrze Ago znasz, i sama, dla mnie go zrobiłaś - jesteś prze-kochana !!!!!!!
A to oto przyczyna tak pięknego zapachu dobywającego się z paczuszki :) Jesteś niesamowita !!!!

DZIĘKI !!!!!!!!!!!!!!

5 komentarzy:

 1. To nie tak, nie tak miało być.... Ta sól pachnąca to była w tym pudełeczku ze wstążeczką. Przez myśl mi nie przeszło, że może się wysypać... Powinnam zakleić taśmą. Cóż... wyszło jak wyszło, ale cieszę się, że Ci się podoba. Ten albumik to wyklejanka jak z przedszkola, ale może znajdziesz tam ikonkę książki nory, której jeszcze nie znasz.
  Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 2. Domyśliłam się, że z pudełeczka wypadła, niestety trochę się wygniotło, ale to nic !!! Paczka pachniała niesamowicie !!!!!
  Albumik boski, pamiątka będzie świetna, ja lubię strasznie ręcznie robione rzeczy !!!!
  Dzięki Aguś!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. "Lato nagich dziewcząt" to książka mojej ulubionej autorki, także polecam gorąco! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przypomnij się, żeby było zaznaczone na liście uczestników, że dostałaś i link do wpisu. bo nie jest ;-)

  OdpowiedzUsuń