wtorek, 12 lutego 2013

Różne oblicza miłości:)


Dotarła do mnie paczka z wymianki u Sabinki. Hasło przewodnie brzmi "Z miłością w tle..." a niespodziankę przygotowywała Patrycja z bloga Udebulduzur.Paczkę otwierałąm w towarzystwie, co widać na zdjęciu - obaj pomocnicy, aż na chwilę zamarli (co jest rzeczą raczej niespotykaną w ich wykonaniu) z ciekawości co się kryje w opakowaniu.

Patrycja udowodniła swoją przesyłką, że miłość niejedno ma imię:Uwielbiam Chmielewską? Proszę uprzejmie, jest książeczka tej autorki:)

Wrocław to moje (zaraz po Krakowie) najbardziej kochane miasto? Super, będę je zwiedzać w towarzystwie Eberharda Mocka.

Pasjami czytuję biografie? Mówisz i masz - jest biografia Mickiewicza, który tak cudnie pisał o miłości, a i w życiu ową miłość chętnie praktykował;) 
Przy okazji napiszę, że tuż przed przyjściem listonosza wysyłałam zamówienie książek i ze dwa razy się nad tą biografią zastanawiałam, ale w końcu odłożyłam ją sobie na kiedy indziej, a tu proszę - mam jednak intuicję...

A i o Piotrusiu Patrycja nie zapomniała - razem ze swoją córeczką Marysią wybrały książeczkę z takim piękniusim pieskiem na okładce... Nic, tylko się zakochać w tym smutnym pyszczku.

Słodycze oczywiście już zostały pożarte przez dwa potwory, napoje udało się uratować i będą stanowić miły dodatek do lektury.

Serdecznie dziękujemy 
Patrycji i Marysi za śliczną niespodziankę,
 a Sabince  za możliwość uczestnictwa w tej zabawie:)

3 komentarze:

 1. Bardzo się cieszę, że trafiłam, bo do ostatniego dnia prosiłam anioły o intuicyjne wsparcie :-)
  Ściskamy serdecznie i udanej lektury życzymy.
  Patrycja i Marysia

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna paczuszka. Tak oglądam i czytam Wasze posty i dochodzę do wniosku, że przesyłki nie tylko sprawiają przyjemność adresatkom, ale cały rodzinom :) Fajnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna paczka, bardzo miło jest, kiedy ktoś pamięta o dzieciach...

  OdpowiedzUsuń