środa, 15 lutego 2012

Mam i ja:)

Dziś przyszła do mnie przesyłka od Lucynki. Otworzyłam paczkę i pierwsza książka jaka ukazała się moim oczom to: "Dziwne losy Jane Eyre" ! :) Jestem przeszczęśliwa, bo bardzo chciałam mieć tę książkę. Marzyłam o jej przeczytaniu zaraz po obejrzeniu filmu. Kolejna książka jest autorstwa Agnieszki Linga -Łoniewskiej. Jestem jej bardzo ciekawa, gdyż słyszałam wiele pochlebnych opinii o tej pisarce. Zwłaszcza o jej nowej książce "Szósty". Zatem na początek zapoznam się z jej stylem pisania czytając książke, którą dostałam w tej wymiance: "Zakład o miłość". Już się nie mogę doczekać kiedy zabiorę się za czytanie:)))
W paczce znalazłam również słodkości, herbatki i prześliczne zakładki. Jednym słowem rewelacyjna niespodzianka. Książki idealnie trafione w mój gust. Bardzo Ci dziękuję Lucynko:) No i dziękuję Sabince za zorganizowanie tej wymianki i czekam z niecierpliwością na kolejną.

4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Miałam małe problemy z netem, ale w końcu udało mi się przesłać foto :)

   Usuń
 2. "Dzwine losy Jane Eyre" szczerze polecam! Bardzo dobra książka :) Ciekawa jestem czy "Zakład o miłość" jest równie interesujący...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale Ci zazdroszczę "Zakładu o miłość"!!! Cudna paczuszka.

  OdpowiedzUsuń